• czapki

  W dobie zakupów online oraz niezwykłej łatwości transportowania przedmiotów z jednego końca świata do drugiego, artykuły ręcznie wykonane wyróżniają się wartością ze względu na swoją:

  •    osobliwość,
  •    tożsamość,
  •    historię,
  •    specyficzny wygląd.

  Takie same, a jednakże inne

  czapka zimowa

     

  Najlepszym tego przykładem (tym o wiele bardziej w związku ze zbliżającą się okazałymi krokami zimą) są ręcznie robione szaliki oraz czapki. Ich podstawowym pozytywem oraz założeniem jest to, że będziesz jedyną, która ma ten konkretny utwór – dlatego zdecydowanie jest to moda dla wymagających. Nawet jeżeli ich twórca stworzy taki sam model, to i tak będzie… Inny – chociażby przez małe szczegóły.

  Ręcznie robione szaliki oraz czapki wolno ulokować gdzieś między piękną sztuką rzemieślniczą, a produkcją elitarnej linii artykułów w niezmiernie niewielkiej liczbie. Są czymś w rodzaju limitowanej edycji czegoś, czego tak niesłychanie pragniesz. Tak w takim razie, na pewno każdy musi się zgodzić, że posiadanie ręcznie robionych szalików i czapek jest autentycznym przywilejem.

  Wartość
  Powszechnie wiadomo, że produkty ręcznie robione nie kosztują majątku. Czapki i szaliki wyprzedawane w sklepie zwykle kosztują odrobinę więcej – jakkolwiek wartość rzeczy nie sprowadza się jedynie do ich ceny. Najważniejsze jest to, co dane artykuły, dla kogo znaczą. Załóżmy na przykład, że jesteś właścicielką imponującego, ręcznie robionego szalika, który nabyłaś za 40 zł – na pewno już nie zliczysz ile ludzi zapytało Cię, gdzie go kupiłaś, albowiem pragną taki sam model. Pomyśl o tym, czy wartość tego szala nie rośnie w trybie błyskawicznym? Cóż, jako że ludzie pytają o niego z tak znaczącym zainteresowaniem, świadczy to, że byliby skłonni zapłacić około dwa razy większą cenę, żeby go mieć dla siebie. A fakt, że jest unikalny i wyjątkowy w swoim rodzaju, zwiększa tę liczbę jeszcze bardziej, albowiem możliwość zdobycia tego samego szala jest nadzwyczaj, bardzo niska.

  Rzeczy ręcznie robione to gatunek kunsztu, wobec tego prócz osobistej korzyści z ich posiadania ten sam fakt świadczy, że wspierasz tę małą społeczność ludzi, która zajmuje się robieniem takich rzeczy. To wsparcie jest koronne i tak ważne nie tylko dla tych osób, jakkolwiek również dla całej społeczności.

  I na koniec…
  Z pewnością znasz z autopsji sytuację, gdy cieszysz się z nowo zakupionego akcesorium, a potem gwałtownie, widzisz je na kimś innym i okazuje się, że wymarzona czapka wygląda na tej osobie przyzwoiciej niż na Tobie. Niezadowolenie z faktu, że tak droga rzecz nie pasuje do ciebie tak wybitnie, jak myślałaś – jest znaczne. Ręcznie robione szaliki oraz czapki oszczędzają Tobie tego uczucia – będziesz je miała tylko dla siebie!

  Leave a Reply

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *